تبلیغات
بهترین سایت ایرانی - چگونه مدی مطابق با شخصیت و هیکلمان انتخاب کنیم
بهترین سایت ایرانی

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

چگونه مدی مطابق با شخصیت و هیکلمان انتخاب کنیماولین مشخصه این است که شما به چه مدل‌ها و سبکی علاقه دارید. مشخصه دوم مدل لباس و سبک آرایشی است که بیشتر از همه ، شما را زیبا و برازنده می‌کند.

خیلی سخت است که بتوان مدی انتخاب کرد که مطابق با شخصیت و اندام ما باشد. در این راه شما با مدل‌های متفاوتی برخورد می‌کنید ، مدل موهای وحشتناک ، شلوارهای زشت و جواهرات بد شکل ؛ اما شما از این مدل‌های زشت و افراد بدلباس می‌توانید تجربه‌های خوبی کسب کنید ؛ شما می‌توانید با استفاده از این تجربیات ، مدی انتخاب کنید که مطابق شخصیت و خلق و خویتان باشد.


این مد باید دو مشخصه داشته باشد:
اولین مشخصه این است که شما به چه مدل‌ها و سبکی علاقه دارید. مشخصه دوم مدل لباس و سبک آرایشی است که بیشتر از همه ، شما را زیبا و برازنده می‌کند.

به عبارت دیگر ، هیچ کس نمی‌تواند از یک مدل زیبا و برازنده کورکورانه تقلید کند. مدها دوران کوتاهی دارند ، و زمانیکه شما به عقب برمی گردید و به لباس‌های آن دوران نگاه می‌کنید خنده تان خواهد گرفت. البته همه در دوران دهه هفتاد لباس‌هایی می‌پوشیدند که دارای اپل‌ها و دکمه‌های بزرگ بود ، اما آیا همین افراد در این زمانه حتی حاضر هستند که آن لباس‌ها را در کمد لباس‌هایشان نگاه دارند؟
 
بعضی‌ها در لباس‌های آن دوران عالی به نظر می‌رسیدند ، به خاطر اینکه شکل و ظاهر آن لباس‌ها واقعا برازنده شان بود ، اما این دلیل نمی‌شود که آنها در این دوران هم از آن لباس‌ها استفاده کنند.

شکل و اندام:
برای اینکه لباسی متناسب با اندام تان پیدا کنید ابتدا باید نوع و شکل اندام خودتان را پیدا کنید. آیا شما سیبی شکل هستید ،‌یا اندام تان مانند ساعت شنی است یا اینکه اندام باریکی دارید. افرادی که باریک اندام اند باید از پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان خودداری کنند و آنهایی که هیکل شان مانند گلابی است هیچ گاه نباید شلوارهای گشاد بپوشند.
 
 
تاپ مدل نانسی
[i]
شما هم مثل نانسی شیك و زیبا شوید! عرضه شده در رنگ های متنوع
قیمت: 22000  تومان 
پوشاک مد روز
[t] [k]
 
در این قسمت انواع مختلف شکل و اندام را برای شما توضیح می‌دهیم:
سیب: افرادی که هیکل سیبی شکل دارند دارای بالاتنه بزرگی هستند ، البته این افراد پاهای متناسب و زیبایی هم دارند که معمولا به آن افتخار می‌کنند.یک پیراهن تنگ کمر لاغر را بیشتر در معرض نمایش می‌گذارد ، بنابراین این افراد باید بلوز و تابی به تن کنند که کمی آزاد باشد و برای به نمایش گذاشتن پاهایشان از شلوارهای تنگ استفاده کنند. 
در ترکیب رنگی نیز شما باید برای قسمت بالاتنه از رنگ‌های تیره و برای شلوار یا دامن از رنگ‌های روشن استفاده کنید.از پوشیدن دامن‌های کوتاه خودداری کنید چرا که بالاتنه شما را بزرگتر نشان خواهد داد.

گلابی‌: افرادی که اندامی به شکل گلابی دارند دارای پایین تنه بزرگی هستند و بالاتنه شان معمولا کوچکتر است. این افراد باید تاب و بلوزهای تنگ و دامن یا شلوار آزاد بپوشند. این مدل به شما کمک می‌کند تا کمر خود را لاغر تر نشان دهید و توجه اطرافیان را از پایین تنه بزرگ خود به سمت بالاتنه جلب کنید.
اگر بالاتنه شما بسیار لاغر است از بلوزهای یقه باز و آستین کوتاه خودداری کنید. برای پوشاندن سینه و یا شانه‌های لاغر خود از گردنبند‌های بزرگ استفاده کنید.
 

ساعت شنی : افرادی که اندام شان ساعت شنی نامیده می‌شود دارای بالاتنه بزرگ و کمر باریک و پایین تنه بزرگی هستند. بیشتر خانم‌هایی که اندام شان ساعت شنی شکل است خوش لباس اند چرا که هر لباسی می‌پوشند برازنده و متناسب شان به نظر می‌رسد.

خلال دندانی : خلال دندانی‌ها اندامی بسیار باریک و لاغر دارند. به هر حال ، این افراد اندامی مانند مستطیل دارند. این افراد باید لباس‌هایی به تن کنند که منحنی‌های اندام شان را نماین تر کند.
آنها می‌توانند با پوشیدن شلوارهای گشاد با کمر چسبان و بلوزهایی با آستین‌های گشاد می‌توانند لاغر بودن خود را تا اندازهای پنهان کنند.

اندام‌های پر: این افراد دارای سایز بزرگی هستند. شاید خانم‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند از بابت پیدا کردن لباسی مطابق با اندام شان ناراحت باشند ، معمولا این خانم لباس‌هایی انتخاب می‌کنند که برجستگی‌های بدن شان را تا اندازه ای پنهان کنند.اما باید توجه کنید که این کار اشتباه بزرگی است ،‌ شما باید برجستگی‌های جذاب بدن خود را به نمایش بگذارید.

قانون کلی برای این افراد این است که قسمت‌هایی از اندام شان را که لاغر است برجسته کرده و قسمت‌های بزرگ را بپوشانند. برای نقاطی که دوست دارید توجه دیگران را کمتر به خود جلب کند ، از رنگ‌های تیره و خطوط عمودی استفاده کنید. برای نواحی که دوست دارید برجسته باشند از رنگ‌های روشن  و خطوط افقی و طرح‌های بزرگ و برجسته استفاده کنید.
 
از الگوها و پارچه‌هایی استفاده کنید که می‌دانید به شما می‌آیند. اگر زمانیکه لباسی به رنگ سبز به تن می‌کنید ظاهرتان مانند بیمارها می‌شود ، پس باید از رنگ سبز دوری کنید. مهم نیست چقدر رنگ سبز را دوست دارید . اگر لباس‌های گلدار شما را چاق نشان می‌دهند نباید از این طرح‌ها استفاده کنید. برعکس آنهایی که لباس‌های گلدار چهره شان را شاداب و زیبا نشان می‌دهد می‌توانند در انتخاب لباس‌هایشان این مدلها را نیز در نظر بگیرند. توجه داشته باشید ، هر مدلی که زیبایی شما را دوچندان می‌کند را با وسواس‌های بیش از حد خراب نکنید.
 

مدل لباس :
آیا شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق لباس‌های چرم و یا شال گردن‌های رنگارنگ هستند؟ مدل‌ها ، الگو و طرح پارچه‌هایی که انتخاب می‌کنید سلیقه و سبک فکری شما را نشان میدهد. بین این موارد تفاوت عمده ای وجود ندارد ، انتخاب شخصی یعنی اینکه شما از کدام یکی از مدل‌ها خوشتان می‌آید و با آن احساس راحتی می‌کنید و در ضمن این مدل با دیگر مدل‌ها متفاوت است.

"مد" در فرهنگ ، دوره‌های زمانی و طراحان مختلف متفاوت است . احتمالا زمانیکه دختر بچه بودید عاشق النگو و دستبند بوده اید ، و حالا عاشق گردنبند و گوشواره هستید.
هر طور که دوست دارید لباس بپوشید اما اجازه ندهید مارک لباس شما را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر با شلوار جین احساس راحتی بیشتر می‌کنید و دامن‌های کوتاه را دوست ندارید ، اجازه ندهید که تحت تاثیر دیگران قرار گرفته و مجبور شوید لباسی بپوشید که علاقه ای به آن ندارید، مخصوصا اگر پاهای زیبایی هم ندارید.
 
تیشرت ماه تولد شما
[i]
محصول جدید و پرطرفدار سال 1388 در ایران
قیمت: 16000  تومان 
پوشاک مد روز
[t] [k]
 

اگر خودتان را مجبور می‌کنید لباسی بپوشید که دوست ندارید و یا با آن راحت نیستید مطمئن باشید این احساس در ظاهر تان نیز خود را نمایان خواهد کرد. راه رفتن ، صحبت کردن ، رقصیدن شما در مهمانی، همه و همه تحت تاثیر این احساس ناخوشایند خواهد بود و بدین ترتیب شما اعتماد به نفسی در خود احساس نخواهید کرد.

foot pain
سه شنبه 14 شهریور 1396 08:21 ب.ظ
Simply want to say your article is as astounding. The clearness to your publish is just spectacular and that i could
think you're an expert in this subject. Well along with your permission allow me to grasp
your feed to keep updated with coming near near post. Thanks one million and
please carry on the rewarding work.
Foot Complaints
سه شنبه 17 مرداد 1396 02:14 ب.ظ
you're in point of fact a good webmaster. The site loading pace is amazing.
It kind of feels that you are doing any unique trick.
In addition, The contents are masterpiece. you've performed a wonderful task
on this matter!
Can you get taller with yoga?
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:20 ب.ظ
Attractive section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I acquire
actually enjoyed account your blog posts. Anyway I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.
سه شنبه 25 اسفند 1388 04:06 ب.ظ
سلام
وویی
مر30 که اومدی
عاااالی بود ، حرف نداشت
دوست دارم
زود بیا از اون طرف ها
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

دانلود آهنگ فیلم بازی كارتون عكس طالع بینی و هر چه كه دوست داشته باشین اینجا می بینید
مدیر وبلاگ : نگار

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان